fbpx

Luxueus 4 slpk app op gegeerde locatie

€ 699.000

Mechelsesteenweg 19-21, 2018 ANTWERPEN - Te koop


Dossierbeheerder
Jay Meeus
Prijs
:
€ 699.000
Aantal slaapkamers
:
4
Aantal badkamers
:
2
Adres
:
Mechelsesteenweg 19-21, 2018 ANTWERPEN
Bewoonbare opp.
:
268 m²
Grondoppervlakte
:
278 m²
Beschikbaarheid
:
Bij akte
Verwarming
:
CV op gas
Lift
:
Ja
Keuken
:
Alle comfort
Beglazing
:
Dubbel
Comfort binnen
:
Videofoon, Gepantserde deur, Hoogrendementsglas
E spec
:
156 kWh/m²

Omschrijving

Luxueus 4 slaapkamer duplex appartement op gegeerde locatie

Ontdek deze unieke duplexwoning, volledig gerenoveerd door de gerenommeerde architect Vincent Van Duysen. Een perfecte combinatie van tijdloze elegantie, hoogwaardige materialen en doordachte architectuur zorgen voor een uitzonderlijke woonbeleving.

Uitzonderlijk gelegen en op wandelafstand van winkels, restaurants, openbaar vervoer, Stadspark,...

 

Het appartement kent de volgende indeling:

 

Inkomhal:

Via de uiterst charmeerde en authentieke Parijse lift, kan u zowel op de 1ste als de 2de verdieping de woning betreden. Daarnaast kan u ook gebruik maken van een gemoderniseerde lift tot alle verdiepingen.

U betreedt het appartement via een veiligheidsdeur en komt terecht in de ruime inkomhal die voorzien is van een vestiaire ruimte en een apart sanitair.

 

Slaapkamer & badkamers:

Het appartement telt drie ruime slaapkamers van ca. 15m² waarvan drie kamers voorzien zijn van ingemaakte kasten. Er is een aparte badkamer in natuursteen met een inloopdouche, bidet en een enkel lavabo meubel.

De master bedroom geniet van een ensuite badkamer die is afgewerkt met marmer en voorzien van alle comfort met een inloopdouche, ligbad, bidet, toilet en een dubbel lavabomeubel.

 

Leefruimte & keuken:

Op de tweede verdieping geniet de leefruimte van een overvloed aan natuurlijk lichtinval dankzij de grote raampartijen die doorlopen van de vloer tot aan het plafond.  Deze ruimte met gashaard en parket vloer ademt sfeer en warmte, terwijl het gebruik van natuurlijke materialen, strakke lijnen en hoge plafonds een gevoel van rust en ruimte creëren.

De Bulthaup-keuken is uitgerust met topapparatuur en oog voor detail - perfect voor wie houdt van koken en gastvrijheid. Aansluitend heeft u nog een praktische wasberging.

 

Terras:

Er is een zonnig terras van ca. 10m², een intiem buitenverblijf in de stad.

 

Kelder:

Bij het appartement hoort een praktische kelderberging.

 

Staanplaatsen:

U heeft de mogelijkheid tot het aankopen van 2 auto staanplaatsen.

 

Extra troeven:

- Gunstig EPC 156 B

- Hoogwaardige materialen

- Gegeerde locatie

- 4 slaapkamers

- EK conform

- Opp. bepaling volgens EPC

Google kaart
De kaart vergroten
Uitzicht op straat
Deze kaart kan je niet vergroten

Vindt u niet wat u zoekt? Schrijf nu in & ontvang als eerste het nieuwe aanbod!

 

Ontvang ons aanbod op maat